Bahsegel

Bahsegel Üyelik

 

Bahsegel Üyelik

Kayıt işlemlerin sadece birkaç dakikanızı alacağı Bahsegel Üyelik sürecini başlatmanız için, sitenin sağ üst bölümünde yer alan üyelik linkine tıklayıp üyelik formunu doldurmalısınız. Üye kayıt sayfasında yer alan tüm bilgileri eksiksiz doldurmanız, üyelik sürecinizi hızlandıracaktır. Hesap bilgileri adlı bölümde, site için gerekli olan bilgileri doldurup, kişisel bilgilerinizin talep edildiği ikinci aşama olan, kişisel bilgiler bölümüne geçebilirsiniz. Her iki kısmı gerçek bilgileriniz ile doldurmanız şarttır. Aksi halde olası bir güvenlik kontrolü sırasında, üyeliğiniz ile alakalı sorunlar yaşayabilirsiniz. İsim soyadı, email, telefon, kullanıcı ismi, şifre, adres ve tüm bölümleri doldurmanız gerekir. Eksik dolduran üyelik formları uyarı verecektir. Finansal işlemler ve bonus işlemlerinde sizden üyeliğinizi onaylamanız istenebilir.

Bahsegel Nasıl Üye olunur?

İşlemlerin oldukça kolay ve pratik olmasına rağmen, hala Bahsegel Nasıl Üye olunur sorusunu soran ziyaretçiler için bir kaç kısa detay vermek isteriz. Üst başlıkta anlatılan üyelik formunu, istenilen şekilde doldurarak üyelik sürecini başlatabilirsiniz. E-posta ve telefon onayı gerektiği durumlarda, her ikisini de onaylayarak, onaylı üye statüsü alın. İlk üyelik aşamasında sizden belge talebinde bulunmamaktadır. Ücretsiz ve pratik bir şekilde siteye kayıt olabilirsiniz.

Bahsegel Belge İstiyor mu?

Belge talep edilmesi, bazı üyeler arasında huzursuzluk yaratsa da, bu işlemin zorunlu ve kullanıcı güvenliği açısından yapıldığını bilmeniz gerekir. Bahsegel Belge İstiyor mu diye soran üyeler ve ziyaretçilerin bilmesi gereken şudur; sadece zorunlu durumlarda belge talep etmektedir. Şüpheli finansal işlemlerin olduğu ya da bonus kampanyalarında illegal bir aktivite tespitinde, kullanıcıdan güvenlik onayı için bazı belgeler istenebilir. Kimlik veya pasaport fotokopisi, ikametgâh belgesi, üzerinize kayıtlı her hangi bir fatura ( su, elektrik, doğalgaz, telefon gibi ) veya kredi kartınızın ön – arka yüzünün fotokopisi sizden talep edilebilir. Sitenin öngördüğü süre kapsamında, belgelerin eksiksiz bir şekilde ulaştırılması şarttır. Aksi takdirde üyeliğiniz askıya alınabilir ve bazı durumlarda süresiz kapatılabilir. Yalnızca gerek görüldüğü durumlarda, şüpheli aktivitelerde üyelerden belge talep edilmektedir.

Tib engeline takılmadan, yasaklamalar ve erişim engellerine inat kesintisiz giriş yapmak için, Bahsegel Yeni Adresi adlı yazımızı inceleyin!

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close